Mentionsy
Felieton Tomasza Olbratowskiego
23.04.2024 08:00
Alkohol na stacjach
W Polsce rozgorzała (dobre określenie rozgorzała), dyskusja na temat ewentualnego zakazu sprzedaży alkoholu na stacjach paliw. Pojawiają się różne opinie, pomysły, tymczasem cały na biało wchodzi Tomasz Olbratowski. Skoro alkohol jest najbardziej dochodowym produktem na stacjach, niech już on tam zostanie, a sprzedaż benzyny przenieść do urzędów pocztowych. Pojawia się pytanie: dlaczego Tomasz nie jest premierem?
Szukaj w treści odcinka
Wpisz frazę, aby wyszukać treść w transkrypcji tego odcinka
Ostatnie odcinki
-
Sekret Pytona
25.06.2026 08:00
-
Siedzimy cicho
24.06.2026 08:00
-
Centrum Zagadnienia
23.06.2026 08:00
-
Badajmy się
22.06.2026 08:00
-
Pierwszeństwo w kolejce
19.06.2026 08:00
-
Przerwa na picie
18.06.2026 08:00
-
Konstytucja dla polityków
17.06.2026 08:00
-
Podpisy Mai Chwalińskiej
10.06.2026 08:00
-
Jaja na mundialu
09.06.2026 08:00
-
Lody z paskiem!
08.06.2026 08:00