Mentionsy
Felieton Tomasza Olbratowskiego
31.03.2025 08:00
Nieszczęście Holendrów
Czemu płaczesz Amsterdamie? No tak, będziecie grali z Polską w grupie. Bystrzy zauważyli, że w zeszłym tygodniu mnie nie było. Wziąłem urlop, bo wiedziałem, że po dwóch meczach reprezentacji piłkarskiej z Litwą i Maltą potrzeba będzie czasu na odreagowanie. Jest już lepiej, ale nadal telepie. Z dumy. Było dużo pozytywów. Osobnicy mniej wysublimowani piłkarsko poddają to w wątpliwość . Ale Niech negatywy nie zasłonią nam pozytywów. Były pozytywy, były - ale trzeba by było ich mocno poszukać, a to jest już zadanie dla sztabu szkoleniowego. Oba mecze miały duże znaczenie duchowe dla Polaków. Kto je oglądał ten zasłużył sobie na odpust zupełny...
Szukaj w treści odcinka
Wpisz frazę, aby wyszukać treść w transkrypcji tego odcinka
Ostatnie odcinki
-
Pierwszeństwo w kolejce
19.06.2026 08:00
-
Przerwa na picie
18.06.2026 08:00
-
Konstytucja dla polityków
17.06.2026 08:00
-
Podpisy Mai Chwalińskiej
10.06.2026 08:00
-
Jaja na mundialu
09.06.2026 08:00
-
Lody z paskiem!
08.06.2026 08:00
-
Z tradycją nie należy igrać
03.06.2026 08:00
-
Algorytm internetowy
02.06.2026 08:00
-
To były przeboje
01.06.2026 08:00
-
Klient bezzakupowy
29.05.2026 08:00