Mentionsy
E. Michalik: Premierze, wywal Nawrockiego! | IPP
E. Michalik: Premierze, jest sposób na odsunięcie Nawrockiego. Teraz twój ruch. Trump chce wychodzić z NATO... Węgry realizowały zadania od Putina! Tusk: "niczego obrzydliwszego nie można się było spodziewać". #IPPTVNaŻywo #polityka #Tusk #USA #Putin ---------------------------------------------------- 📲 Wesprzyj BLIK-iem: +48 791 521 721 ☕ Postaw kawę: https://buycoffee.to/idzpodpradtv 🎯 Zostań Patronem: https://patronite.pl/idzpodprad 🧩 Dotpay / PayPal: https://idzpodprad.pl/wsparcie 🇺🇦 Pomoc Ukrainie: https://idzpodprad.pl/wsparcie-dla-ukrainy/ 📧 Napisz: [email protected] 📱 Zadzwoń: 536 813 435 🐦 X: https://x.com/idzpodpradpl 🗣️ Pastor Paweł Chojecki X: https://x.com/PawelChojecki 📘 Facebook: https://www.facebook.com/idzpodprad 📸 Instagram: https://www.instagram.com/idzpodprad.tv/ 🎧 Słuchaj na Spotify: https://open.spotify.com/show/2EDiVexaS50oVEd6ano1XS 📱 Słuchaj programów NA ŻYWO przez telefon: 814669315 lub 814669316 Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy: https://www.youtube.com/channel/UCUZ9x49ZuhZt1QVJafMy5rA/join
Szukaj w treści odcinka
Zobaczcie, że już tu następuje knucie koalicji z PiS-em, czyli ten
Przypominam, tak, Kosiniak-Kamysz chciał Pomarańczowemu budować Fort Trump i różne inne takie miziania robił, a dzisiaj już na wprost, że tak powiem, bez żadnego tam znieczulenia już kolaboruje z PiS-em, czyli z Morawieckim.
Mecenasa Giertycha, ale ja bym jeszcze chciał z tym PiS-em zobaczyć tę koalicję, bo owszem, mamy na razie tylko tę wspólną konferencję, ale już plotki, już na Iksie, czyli na Twitterze już są informacje, że PSL podjęło nieoficjalne rozmowy z częścią PiS-u, żeby dawać wspólne listy wyborcze do tej partyjki Morawieckiego, która się tworzy.
Część koalicji, tu mówię o Kosiniaku, już kolaboruje z tym złodziejem, z tym zwykłym złodziejem pisowskim.
To zresztą wśród pisowców powiedzieć złodziej, to nic nie powiedzieć.
No jakiś plus można pokazać, że to jest trochę rozbicie monolitu PiS-owskiego, bo wiemy, że... No tak ponoć jeden działacz z PSS Wielkopolski mówi, że gdyby to właśnie doprowadziło do tego, żeby ten PiS osłabić i obronić się przed PiS-em, to by można to zrobić, ale trzeba by jeszcze dwie konfederacje pokonać.
No, tu wiemy, że ten konflikt w PiS-ie, no to się rozegrał pomiędzy zwolennikami Radia Maryja, czyli Czarnka i takimi zwolennikami trochę udawania europejskości czy właśnie takiej chrześcijańskiej demokracji.
Wymoczek taki złodziej pisowski-morawiecki pasuje.
Elektorat Mencena ma Mencena, no to po co ma iść za takim dziadem tym PiS-owskim, skompromitowanym?
W każdym razie to OSB tym rządziło po obu stronach, bo i szef po stronie episkopatu to był esbek, czy tam, wiecie, TW, i po stronie oczywiście rządowej też był esbek, nie?
Tam przecież ten Sawicki chyba, czy tego, to bardzo już chciał iść do PiSu.
Pani Eliza Michalik, odnosząc się do komentarza Mesuret, że Nawrocki właśnie tu szkodzi, to pisze tak.
Oni się obudzili i bronią swojego kardynała Rysia, którego katolickie pismo przedstawiło jako Żyda.
A nie jako chrześcijanina, bo też i symbol religijny, zwykle ci biskupi to takie krzyżyki duże, żeby tak było widać, żeby ich nie pomylić, no to katolickie pismo, pedagogika katolicka przedstawiło taki kolaż Rysia z pejsami i oczywiście nie z krzyżem, ale z gwiazdą Dawida na piersi.
Tam około 20% już mieli chyba w takich najczarniejszych dniach, jak PiS wygrał w tym szesnastym roku.
Już działacze PiSu, z którymi wtedy rozmawiałem, mówili, ale to my już nie mamy z kim przegrać.
Tak jak dzisiaj z Konfederacją Brauna czy z PiS-em mogliby dalej reprezentować.
Że to nie będzie tak wszystko tam zgodnie z protokołem, odpowiednie podpisy, głosowania i tak dalej, a on to zrobi metodą faktów dokonanych, z tym przygłupym heksetem.
Zaraz po tym, jak pan zwyciężył, że największym pana grzechem to nie będzie to, co robił PiS, że tam zaczniecie trochę kraść czy coś, no bo tam większość tych różnych ludzi, no to oni tam zbyt uczciwi nie są, że kochanki czy kochanków nowych tam będziecie mieć, bo już trochę więcej pieniędzy.
Ale musicie rozliczyć PiS, bo inaczej zabijecie nadzieję w narodzie na normalne państwo.
Przez PiS i Kaczyńskiego i Nawrockiego, rządu Wiktora Orbana, w przeddzień wyborów na Węgrzech, w świetle tego co dzisiaj usłyszeliśmy, jest przecież polityczną kolaboracją także z Ławrowym i Putinem.
Niektórzy z was myśleli, że ja przesadzam, kiedy mówiłem o tym, że z jakiegoś powodu PiS
To przecież mój proces był na życzenie komunistycznej partii Chin, bo oni słuchali, co ja mówię o Tajwanie i zażądali od władz PiS-owskich, wtedy, to jest rok chyba 2018 albo 2019, już nie pamiętam, zażądali, żeby zamknąć telewizję i Idź Pod Prąd.
Arabowie zobaczyli, że Trump z Netanyahu też ich wystrychnęli na dudka, dubka, no co tam se wpisz właściwie.
I tam właśnie napisali ten główny postulat.
Ostatnie odcinki
-
🟢 Czego najbardziej nienawidzi Putin? #PomyślDz...
26.06.2026 18:58
-
Miller KŁAMAŁ ws. Papały!
26.06.2026 15:52
-
Ruskich złodziei na smyczy do pierdla! Niestety...
26.06.2026 08:17
-
🟢 Kto nosi kule? #PomyślDziś odc. 2607
25.06.2026 21:14
-
Dywersja PiS - konflikt Żurek vs. Korneluk! | P...
25.06.2026 08:18
-
🟢 Skąd taki zabobon w Polsce? #PomyślDziś odc. ...
24.06.2026 18:24
-
Czy chrzest jest konieczny do zbawienia? | Któr...
24.06.2026 12:52
-
Giertych do Stanowskiego: czy „brałeś”? | Sikor...
24.06.2026 08:20
-
🟢 Nikt nie wierzył w zwycięstwo Ukrainy - na pe...
24.06.2026 03:55
-
Jak naprawić stosunki Polska-Ukraina? | Prof. T...
23.06.2026 07:39