Mentionsy

Kościół Prawda Ewangelii
Kościół Prawda Ewangelii
18.03.2026 12:52

Uzdrowienia chorych | Leszek Korzeniecki

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania słowa Leszka Korzenieckiego, na temat tego jak i kogo Bóg wyposaża do tego aby modlić się o chorych. Zapraszamy do słuchania!

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 25 wyników dla "Bóg"

Modliłem się, żeby Bóg stworzył w jej mózgu wszystko to, co zostało zniszczone.

Ja mówię, ale Bóg mi powiedział.

Kiedy posłuchamy największe postacie, którymi posługuje się Bóg, kiedy posłuchamy przesłania Smitha Wigglesforda, dziś nie próbujmy tego zrobić, nie żyję.

Ja po prostu zacząłem uczyć się, jak z tego korzystać, co Bóg mi dał.

Został dotknięty tak wielką hojnością, jestem bardzo otwarty, być może w moich słowach Bóg do Ciebie przemówi.

Modlą się, żeby Bóg udzielił im darów.

Bóg na ciebie patrzy i myśli, no już przecież raz ci to dałem i już nie używasz.

Bóg przez ciebie chce napisać niesamowitą historię.

Dostajemy coś od Boga i Bóg zaprasza nas do uczniostwa, do rozwoju.

Uczniostwo jest naprawdę bardzo ważną sferą w naszym życiu i Bóg chce, abyśmy się rozwijali.

Bóg chce, abyśmy zadali sobie pytanie, jak mogę skorzystać z tego dziedzictwa?

Możemy być niewierni w tym, co Bóg nam powierzył, ale to nie znaczy, że nam Bóg tego nie powierzył.

Wiecie czego Bóg oczekiwał od Mojżesza?

On modli się do wszechmogącego Boga, a Bóg do niego nie na temat.

Bóg do niego – podnieś laskę.

Bóg powiedział – podnieś laskę.

Bóg oczekiwał prostego posłuszeństwa ze strony człowieka, by zrobić coś, co było kompletnie niemożliwe dla wszystkich tych ludzi.

I Bóg go uzdrowił.

I Bóg do niego nie na temat.

Bóg do niego, ty, to jesteś taki bardzo krytykancki w stosunku do wszystkich.

A Bóg chce, abyśmy szukali Jego.

Bóg chce.

My bardzo często jesteśmy tak uparci przy swoich wyobrażeniach, podczas kiedy to, czego Bóg od nas oczekuje, to to, że będziemy szukać Jego i będziemy pytać, Panie, co mam zrobić?

Bóg wie wszystko i potrzebujemy się uczyć, potrzebujemy ciągle się dowiadywać.

Ewangelia, która była głoszona w XX i XXI wieku, bardzo często jest tak mocno podszyta akcentem egocentrycznym, że wręcz wydaje się, że Bóg istnieje tylko po to, by zaspokajać nasze potrzeby.