Mentionsy
Dobrze o śmierci, czyli jak?
Zrobiłam w tym odcinku miejsce na rozmowę o życiu i śmierci, bo wiem jak trudno czasem nam się z tym aspektem naszego bycia w świecie zmierzyć. W odcinku mam zaszczyt gościć wyjątkową osobę – @anja.franczak z Instytutu Dobrej Śmierci. 🤝💕 Wspólnie rozmawiamy o tym, jak budować pomosty z tymi, którzy odeszli, jak pielęgnować wspomnienia i uczcić pamięć naszych bliskich, czym jest żałoba, czy istnieje na nią przepis i jak przygotować się na własne odejście. Jestem przekonana, że ten odcinek to dobry punkt wyjścia do przeżycia jutrzejszego dnia i okazja do poszerzenia wiedzy na temat śmierci i tego, jak jej doświadczanie może kształtować naszą przyszłość. 🌟🕊️ Przygotujcie się na autentyczną i głęboką rozmowę, która dotknie wszych serc i umysłów. Szukajcie jej już jutro rano na Spotify. 🎧 Odcinek powstał we współpracy z @miesiecznik_znak, którego wydanie serdecznie Wam polecam na listopad. #współpraca
Szukaj w treści odcinka
Ostatnie odcinki
-
Kiedy kupowanie staje się problemem?
15.06.2026 03:44
-
Dla dobra dziecka
08.06.2026 04:55
-
Millenialsi nie nadążają?
01.06.2026 05:45
-
Co podtrzymuje nasze cierpienie?
25.05.2026 05:22
-
Misja poboczna
18.05.2026 05:00
-
Jak przestać żyć pożyczonym życiem?
11.05.2026 05:50
-
Nienawidzę ich!
04.05.2026 05:20
-
Dlaczego ludzie nas nie lubią?
20.04.2026 05:24
-
Rozkminy na temat współczesnego fatalizmu
13.04.2026 05:16
-
Czy nam się w dup.. poprzewracało?
30.03.2026 05:03