Mentionsy

Rozdziały (12)

1. Punkty widzenia

Diskutowano o potrzebie i przyszłości kieleckiego roweru miejskiego oraz jego wpływie na transport we mieście.

2. Statystyki i zanieczyszczenie

Grzegorz Borek omówił statystyki i zagrożenia związane z rowerami miejskimi w Kielcach.

3. Dyrektor MOSIR

Jack Domoracki przedstawił bieżące statystyki i plany dotyczące roweru miejskiego.

4. Nowe rowery i promocje

Domoracki opowiedział o planach na podniesienie atrakcyjności roweru miejskiego i jego promocji.

5. Opiniia radnego Chłodnickiego

Marcin Chłodnicki omówił funkcjonowanie roweru miejskiego i jego przyszłość w Kielcach.

6. Umowy i rozmieszczenie stacji

Domoracki omówił umowy z operatorem i plany dotyczące rozmieszczenia stacji roweru miejskiego.

7. Infrastruktura rowerowa

Diskutowano o potrzebie i bieżącym stanie infrastruktury rowerowej w Kielcach oraz jej rozwijaniu.

8. Ocena infrastruktury

Radny Chłodnicki opisał jakość infrastruktury rowerowej w swoim okręgu i potrzeby jej rozwoju.

9. Rowerzyści jako uczestnicy ruchu

Rozmowa o kontrapasach i drogach rowerowych, a także o bezpieczeństwie rowerzystów na ulicach miasta.

10. Przyszłość rowerów miejskich

Diskusja na temat przyszłości rowerów miejskich i planów rozbudowy sieci rowerowej w Kielcach.

11. Efekty i rozwój systemu rowerowego

Analiza ilości stacji i rowerów w systemie rowerowym Kielce, a także omówienie efektów i bezpieczeństwa systemu.

12. Zakwestionowanie przyszłości rowerów miejskich

Pytanie o przyszłość systemu rowerowego miejskiego i potrzebę jego rozbudowy.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 4 wyniki dla "Cargo"

I tutaj troszeczkę jest zagrożenia w Kielcach, bo na przykład pytanie do Mosiru, co się stało z rowerami Cargo.

Mieliśmy w Kielcach w ramach tego projektu rowery Cargo, które cieszyły się tak wielką popularnością, że były regularnie niszczone, ale nie niszczone przez wandali, tylko niszczone przez zbyt entuzjastycznych użytkowników.

I tutaj te rowery cargo mnie szczerze mówiąc trochę martwią, bo reakcją na to, że za dużo osób zbyt intensywnie korzystało z rowerów cargo było schowanie rowerów cargo, więc oby tak się nie stało z pozostałymi rowerami, które będziemy po prostu trzymać pod kocem do końca

Jeżeli chodzi o ten rower cargo, o którym tutaj przedmówca powiedział, to ten rower w systemie jest jak najbardziej, natomiast biorąc pod uwagę to, że był on właśnie niewykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem, ten rower jest do wykorzystania w tym momencie, do wypożyczenia indywidualnego.