Mentionsy
"Finały były jak setne urodziny dziadka" - rozmowa z wice-mistrzami Polski U17 | Crunch Time
W kolejnym wydaniu audycji Crunch Time Kajtek Krawczyk rozmawia z przedstawicielami Śląska Wrocław - trenerem Maciejem Muskałą, Jakub Urbaniakiem oraz Alim Zaitounim - którzy na początku maja zdobyli srebrne medale koszykarskich Mistrzostw Polski do lat 17.
Rozdziały (15)
Kajtek Krawczyk przedstawia gościa: Maciego Muskałę, Ali Zaituni i Jakuba Urbaniaka.
Goście wymieniają się o tym, czy słuchają radiowych podcastów podczas podróży i co słuchają na codzień.
Goście dyskutują o roli muzyki w swoim życiu, głównie jako motywacja przed meczami.
Goście opowiadają o swoich oczekiwaniach przed finałami i jak byliby zareagowali na propozycję zdobycia srebra.
Goście opisują emocje związane z meczem finałowym z WKK i ich oczekiwania.
Goście opowiadają o półfinale z Komorowem, jego trudnościach i konsekwencjach.
Goście dyskutują o finałowym meczu z WKK, jego trudnościach i emocjach związane z srebrnym medalem.
Goście opowiadają o roli szkoleniowca podczas finałów i różnicy między sezonem regularnym a finałami.
Goście kontynuują rozmowę o półfinale z Komorowem, jego trudnościach i konsekwencjach.
Goście opowiadają o procesie budowania drużyny i jej rosnącym poziomie.
Goście opowiadają o przyszłości drużyny i ich uczucia po zakończeniu sezonu.
Trener opowiada o przyszłości zespołu, decyzji o zmianie trenera i porównywaniu sezonów U19 i U17.
Goście podsumowują sezon i pytają się o przyszłość drużyny i szkoleniowców.
Trenerowie opowiadają o anegdotach i doświadczeniach z sezonu, w tym o pomocy trenera Jankowskiego.
Trenerowie reflektują nad sukcesem sezonu i jego przyszłym znaczeniem, podkreślając ducha zespołu i pracy.
Szukaj w treści odcinka
Uważam, że gdybyśmy przeszli WKK i doszli do finału, ciągnęlibyśmy ze sobą to momentum.
W takim razie, bo tak myślę o emocjach, jakie mogły przechodzić przez waszą głowę zarówno po tym półfinale z Komorowem, jak i po przegranym finale z WKK i przejdźmy do tego finału z WKK.
I osobiście dałem z siebie wszystko, co tylko mogłem, jak na piąty dzień turnieju, ale bardzo nadal mnie to boli po prostu, że przegraliśmy, bo uważam, po tych wszystkich porażkach z WKK przez cały sezon, gdzie wygraliśmy tylko w centralnej lidze juniorów, w niepełnym składzie byliśmy my, a także oni, to była wielka szansa, żeby ich pokonać.
Również zajęliśmy drugie miejsce, przegraliśmy w finale z WKK.
W marcu przegraliśmy z WKK w meczu o trzecie miejsce ostatnim rzutem.
Ostatnie odcinki
-
Wyzwania uchodźczyń z Ukrainy
25.06.2026 16:53
-
0-1 Do Przerwy – Mikołaj Wieczorek i Jakub Mali...
24.06.2026 22:09
-
Tauron Nowa Muzyka: Lulu "Cougar" Zubczyńska - ...
22.06.2026 13:19
-
Tauron Nowa Muzyka: rozmawiamy z Ninja Episkopa...
22.06.2026 13:16
-
Tauron Nowa Muzyka: Dictaphone
22.06.2026 13:13
-
Klasyka kolejowej grozy i wizje księżycowego sp...
22.06.2026 13:02
-
Rozgrzewka – Piotr Chuchla o disc golfie
22.06.2026 11:03
-
Melodia Macieja Forreitera
18.06.2026 19:51
-
Udar nie czeka - tu liczy się czas - rozmowa z ...
17.06.2026 20:11
-
Michał Wojtek: czuję się debiutantem
16.06.2026 12:56