Mentionsy

SEO Fridays Podcast
SEO Fridays Podcast
13.03.2026 07:50

#072: Monitoring indeksacji za cenę kawy z croissantem! - Bartosz Nalepa

Sponsorem dzisiejszego odcinka jest Revamper11. To narzędzie, które udowadnia, że zaawansowany monitoring SEO nie musi kosztować tysięcy złotych. Jeśli prowadzisz sklep lub bloga, to Twój “anioł stróż” od indeksacji, danych uporządkowanych i szybkości strony. Ja już skonfigurowałem swoje projekty - zajmuje to moment, a kosztuje miesięcznie tyle, co jednorazowo kawa z croissantem. Warto sprawdzić, bo mają teraz świetną ofertę: 26 zł netto na 2026 rok. Zapraszam!


Bartosz Nalepa 🌍 https://www.linkedin.com/in/bartosz-nalepa/


🤝 Sponsor odcinka:

Revamper11 - ⁠https://tinyurl.com/2msdvup8

#płatnawspółpraca #reklama


🐉 semKRK workshop#2 - 17-19.03.2026 r.


👉 ⁠https://semkrk.pl/warsztaty/⁠

🎟️ ⁠https://cart.easy.tools/checkout/devagroup/semkrk-workshop-2⁠


Rozdziały:

- Zapowiedź Gościa

- Co się działo przez rok od powstania Revamper11?

- Wersja 2.0

- Nowy cennik

- Kluczowe funkcje

- Dodatkowe zalety

- Podsumowanie


Linki:

🔗 Revamper11 na LinkedIn - ⁠https://www.linkedin.com/company/revamper11

🔗 #063: Google Search Console na sterydach - Bartosz Nalepa & Jakub Mazurkiewicz - https://dawidmed.com/blog/seo-fridays-podcast-063-revamper11-google-search-console-na-sterydach/


Obserwuj #SEOFridays

✔️ LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/seofridays/

☑️ Facebook: ⁠https://www.facebook.com/seofridays/⁠

🐦 X: ⁠https://x.com/seo_fridays⁠

⏯ YouTube: ⁠https://www.youtube.com/@seofridays⁠


_

Zapraszam!

Dawid Medwediuk


_

✔️ LinkedIn: ⁠https://www.linkedin.com/in/dawidmedwediuk/⁠

📧 E-mail: ⁠[email protected]

🌍 Website: ⁠https://seofridays.com

Rozdziały (8)

1. Zapowiedź Gościa
2. Reklama Revamper11

Sponsorem dzisiejszego odcinka jest Revamper11. To narzędzie, które udowadnia, że zaawansowany monitoring SEO nie musi kosztować tysięcy złotych.

3. Co się działo przez rok od powstania Revamper11?
4. Wersja 2.0
5. Nowy cennik
6. Kluczowe funkcje
7. Dodatkowe zalety
8. Podsumowanie

Sponsorzy odcinka (1)

Revamper11 pre-roll

"Sponsorem dzisiejszego odcinka jest Revamper11. To narzędzie, które udowadnia, że zaawansowany monitoring SEO nie musi kosztować tysięcy złotych."

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 25 wyników dla "GA"

Jeśli prowadzisz sklep lub bloga, to twój anioł stróż od indeksacji, danych uporządkowanych i szybkości stron.

Zajmuje to moment, a kosztuje miesięcznie tyle, co jednorazowa kawa z rogalem.

Nie lubię tego słowa, z rogalem możemy to odmówić.

Croissantem, niech będzie z rogalem, z rogalikiem, dobra?

Na pewno w pewnej mierze był to sukces, polegający na tym, dla mnie w ogóle sukcesem było to, że się udało coś stworzyć.

Miliony urli, tak powiem marketingowo, które były codziennie procesowane, aktualizowane, bo, bo ja wam powiedział tak, że codziennie pobiera dane z GSC, SGA.

Po pierwszej wersji powinna, jeżeli się uda, to powinna nastąpić wersja druga.

To był wspólnik, czy raczej osoba, która pomagała przy projekcie?

Natomiast Jakub dalej jest w jakiś sposób zaangażowany.

Wiesz co, zastanawiałem się nad tym, tak, bo mimo wszystko to nie było na takiej zasadzie, że to był taki mega sukces, na takiej zasadzie, że wiesz, że, bo tak bym na pewno nie powiedział, na pewno było trochę błędów po drodze i głównie ta kwestia właśnie tej iteracji i działania właśnie trochę szybciej, zbierania tego feedbacku lepiej,

Nie dlatego, że coś tutaj jest nie tak ze świadkiem SEO, tylko problem polega na tym,

Że zbudowanie aplikacji, która odpowiada wszystkim potrzebom nawet powiedzmy przeciętnego SEO-owca, kurczę, jest naprawdę mega trudne.

Mówimy tylko o ruchu organicznym z wyszukiwarek.

To jest nadal bardzo niewielki odsetek versus standardowe wyszukiwanie organiczne, które notabene

Jakbyś mógł coś powiedzieć o tych rogalikach i tych kawach.

Czy w Warszawie tyle kawa kosztuje z rogala?

A ten rogalik, no to tam parę złotych zawsze kosztował, więc tak sobie... No u mnie powiem Ci 13 złotych.

Nie pokaże jej ani w wynikach organicznych, ani w AI Overviews, ani w AI Mode.

Bo to jest naprawdę istotne i coraz bardziej będzie istotne w momencie, kiedy zmienia nam się ten krajobraz, kiedy to nie jest tylko wyszukiwanie organiczne, ale też AI-owe.

Nie wiem, żeby z sitemapy nowe adresy zaciągał?

Dlatego ja zdecydowałem, że nie będę nikogo tu naciągał, ani nie będę opowiadał, że to jest indekser.

Tu się zgadza.

Ten monitoring indeksacji dwóch tysięcy najważniejszych stron niech sobie będzie, a czy na przykład jak i tak gdzieś tam wiesz, pod maską niech sobie działa to sprawdzanie, to tak na szybko teraz tam głośno myślę oczywiście, to wszystko do przegadania i do przemyślenia.

Tylko problem polega na tym, że coś ci z tego, jak masz naprawdę dużą stronę i sobie zbadasz, po trzech miesiącach ci się skończy to odpytywać.

To by wymagało osobnego crawlera.