Mentionsy
Wybieramy najgorszą XI w historii Chelsea | Rozczarowania, Najgorsze transfery
Wesprzyj nas: https://buycoffee.to/utbpodcastPrzez Chelsea przewinęły się setki piłkarzy, dziś w składzie Kuba, Filip, Damian i Jano wybierzemy naszą najgorszą jedenastkę.
Rozdziały (17)
Podcast zaczyna się, a czwórka kibiców przedstawia temat dyskusji.
Kibice debatują o tym, czy Thibaut Courtois czy Kepa Arizabalaga powinien być najgorszym bramkarzem w anty-jedenastce.
Damian przedstawia swoje argumenty za Thibaut Courtois jako najgorszego bramkarza.
Kibice dokonują wspólnego wyboru, decydując się na Kepa Arizabalaga jako najgorszego bramkarza.
Kibice debatują o tym, czy to Bosingwa czy Zapa Costa powinien być najgorszym prawym obrońcą.
Jan i Damian omawiają transfer Dawida Zapakoszty do Chelsea, oceniając go jako fatalny ruch i najmniej lubianego piłkarzem klubu.
Kibice dokonują wspólnego wyboru, decydując się na Zapa Costa jako najgorszego prawego obrońcy.
Jan, Damian i Filip dyskutują o transferie Raman Babę, oceniając go jako najgorszy transfer w historii Chelsea.
Damian Filip omawia transfer Bakayoko, który z AS Monaco do Chelsea, i jego wpływ na historię klubu.
Damian Filip analizuje transfer Drinkwatera do Chelsea, podkreślając jego brak sukcesu i klasy.
Damian Filip i Janusz omawiają najgorsze transfery w historii Chelsea, w tym Bakayoko i Drinkwatera.
Damian Filip i Janusz dyskutują o Masonie Mountu, który sprzedał im marzenia pod wodzą Grahama Pottera.
Janusz opowiada o swoim problemie z Pedro Neto, który nie spełnia oczekiwań w Chelsea.
Janusz i Damian Filip omawiają Noni Maduekę, który nie spełnił oczekiwań w Chelsea.
Damian Filip opowiada o transferie Hakima Ziyecha do Chelsea i jego wpływie na klub.
Damian Filip i Janusz dyskutują o transferach Rahima Sterlinga i Michala Mudryka do Chelsea, podkreślając ich brak sukcesu.
Szczegółowa analiza kariery Romelu Lukaku w Chelsea, jego nieudane wejście do klubu i konsekwencje.
Szukaj w treści odcinka
Na grafice mamy dwóch piłkarzy, wspaniałych piłkarzy, Rahima Sterlinga i Michała Mudryka.
dałem tutaj Rahima Sterlinga, wszyscy dali na Mudryka, co jest logiczne, ale jest pewna rzecz, którą będę chciał bronić, to jest mój take o Sterlingu, ale najpierw Jano, zacznij ty, zacznij tę radę, no wiadomo o co chodzi, to jest w ogóle, ja myślę, że to jest akurat tak powiedzmy niedawny case, że wszyscy mają to na świeżo, ale lecie.
Ja jakby w ogóle wspomnę o tym, że jak spojrzałem sobie na listę lewoskrzydłowych w Chelsea, to faktycznie patrząc na transfery Blue Coal, lewoskrzydłowych, oni mają, nie chcę mówić, że pecha, bo ja nie wierzę, że to jest pech, że w tym momencie zamieniliśmy duet Sterling-Mudryk na Garnaccio-Gittens,
Ale okej, abstrahując od tego i mówiąc o Mudryku, to jest piłkarz, który w Chelsea dostał dziesiątkę po rozegraniu takiego sezonu, jaki rozegrał za Pottera jeszcze i potem następny jeszcze chyba grał z piętnastką, ale tak czy siak, to jest gość, któremu my daliśmy dziesiątkę, to jest gość, za którego my przepłaciliśmy bardzo, bo tamten transfer ostatecznie zamknął się w 70 milionach, bo prawdopodobnie bardzo mało bonusów zostało wypełnione z tego,
No Mudryk też nie miał momentów nawet, bo jeden dobry mecz z Arsenalem, czy obiecujące wejście, czyli jego debiut w drugiej połowie z Liverpoolem.
Dla mnie po prostu to były najbardziej zmarnotrawione pieniądze i też nie mam pojęcia, co my chcieliśmy udowodnić, ściągając Mudryka bomem.
O Mudryka szarpaliśmy się bodajże z Arsenalem i on do ostatniej chwili się decydował, w którym w końcu klubie wyląduje i ta Chelsea, która rozpaczliwie biła się z Arsenalem o kupno takiego piłkarza, no ja tego nie rozumiem.
Tak, Mudryk bardzo romansował z Arsenalem, z samym Mikelem Artetą.
Damian, zanim ja powiem, dlaczego dla mnie to powinien być Sterling, a nie Mudryk, co prawda, to wiadomo, raczej nie wygram tej debaty, ale mimo wszystko zależy mi, żeby się wypowiedzieć.
Tymczasem Mudryk jedyne co zrobił to nawyzywał Polaków w CS-ie i w sumie to są jedyne jego, w cudzysłowie, osiągnięcia.
Jeśli chodzi o Michała Mudryka, dla mnie to jest bezapelacyjnie najgorszy transfer w historii Chelsea, jeden z najgorszych, jak nie najgorszy transfer w historii w ogóle piłki nożnej.
Umówmy się, że Mudryk powinien tu być, ale muszę powiedzieć, że Sterling to jest piłkarz, który mnie chyba frustrował jeszcze bardziej niż Pedroneto i to bezapelacyjnie.
To jest tragedia, to jest tragedia i dla mnie to jest taki, wypisując w ogóle Mudryka z tego, bo jakby dla mnie Mudryk to nie wiem, to jest wręcz jakiś taki, nie wiem, to jest jakby make a wish, na zasadzie, że ten piłkarz po prostu pojawił się w Chelsea, żeby, nie wiem, to sobie dopisać i teraz zniknął i w ogóle nie ma kolesia, nie?
Na dziesiątce mount, na prawym skrzydle zjech, na lewym mudryk, na napastniku lukaku.
Ostatnie odcinki
-
Enzo dogadany z Realem? Chelsea dopina pierwszy...
24.06.2026 07:00
-
Gdzie transfery? Jakim trenerem jest Alonso? Zm...
20.06.2026 09:02
-
Płaczemy po Cucurelli? Chalobah powołany na mun...
17.06.2026 07:00
-
Nietykalni piłkarze Chelsea? Co z Enzo i Cucure...
10.06.2026 07:00
-
Czy Xabi Alonso uporządkuje Chelsea? ft. Michał...
06.06.2026 07:00
-
Czas rozczarowań i dużych zmian | Podsumowanie ...
02.06.2026 09:02
-
Kto był najlepszym piłkarzem sezonu? | Podsumow...
30.05.2026 07:00
-
Było źle, a będzie? Jaka jest przyszłość Chelse...
27.05.2026 07:25
-
Chelsea wypada z Europejskich pucharów! | Sunde...
24.05.2026 19:30
-
#60 ZNOWU WYGRYWAMY Z TOTTENHAMEM! LIGA EUROPY ...
20.05.2026 07:00