Mentionsy
Wrzuć na luz odc. 235
W 235 odcinku “Wrzuć na luz” między innymi o cyfrowych lusterkach, o premierze nowej Mikry i EV4, o innych premierach. O bezpiecznych oponach, o najlepszym motocyklu dla par, o chińczykach na japońskich drogach, o przepisach trochę, o kłopotach Jaguara i bólu głowy europejskich producentów samochodów. I to oczywiście nie wszystko. Tomek i Julek zapraszamy.
Rozdziały (1)
Autostrada Wielkopolska, ona załatwia sprawę i później dwa razy w roku funduje podwyżki
Sponsorzy odcinka (1)
"Autostrada Wielkopolska, ona załatwia sprawę i później dwa razy w roku funduje podwyżki"
Szukaj w treści odcinka
Chodzi o to, że po ataku, no, jakiś tam cyberterrorystycznym, wznowić produkcję, chociaż wiadomo, że z tą produkcją w fabryce Jaguara bywa różnie, ale ucierpiała również fabryka, czy fabryki, bo to dotyczyło wszystkich światowych fabryk,
No tym bardziej, że święta, być może samochody pod choinkę kupuje się rzadziej niż na przykład skarpetki czy piżamę, ale jednak w święta czy też przed świętami warto być i pracować pełną parą, sklepy mieć pełne, salony mieć pełne, tak mi się wydaje.
To jest wreszcie premiera, bo niedawno ten samochód pojawił się w przestrzeni wirtualnej, pojawił się również na międzynarodowej prezentacji, ale pojawił się również w Polsce na Kongresie Nowej Mobilności i tamten samochód mogliśmy zobaczyć.
Stąd też te ceny czasami cennikowe wyglądają na mniej atrakcyjne niż później są w rzeczywistości, jeśli chodzi już o taką ofertę, czy o te samochody, które faktycznie trafiają do klientów.
Bo oczywiście samochody elektryczne są ciche i tak dalej, ale komfort jazdy w tym aucie, a to nie jest limuzyna, jest niesamowity.
No i tam jak spojrzymy w cenniki, to gdzieś one są podobne, czyli gdzieś startuje od 190 tysięcy złotych.
Otwartą kwestią jest, czy taka formuła ma przyszłość.
Władze Rumunii chciałyby naprawdę szybko wprowadzić opłaty, to jest taka jedna firma, nazywa się Autostrada Wielkopolska, ona załatwia sprawę i później dwa razy w roku funduje podwyżki, można skorzystać z doświadczeń lub po prostu wprowadzić tam polskiego partnera, na pewno nie zawiedzie.
Patrząc na ostatni wypust BMW, czyli R1300RT, jest to motocykl jak gdyby stworzony dla pasażera.
BMW nawet jak robiło motocykl sportowy, to on był przystosowany bardzo przyzwoicie dla pasażera.
Ale RT to jest typowa turystyka.
RT to jest ten model, jeżeli ktoś jest mniej zorientowany w jednośladach, który bardzo dużym strumieniem zasilił polską policję, bo tych motocykli trafił... Nie tylko polską, on jest do wielu policji sprzedanych.
I w nowym wcieleniu 1300 wygląda trochę inaczej, bardziej zwiewnie, ale też nowocześnie, sportowo, futurystycznie.
Tutaj jakby z części brzucha, ud, ta struga powietrza jest odsuwana, czyli jakby to powietrze nam tu nie leci, nie leci pod kurtkę.
A ten Airtek, trzeba pamiętać, jest tak samo dynamiczny jak GS, jak wiele innych motocyklów.
Ja myślę, że tak jak w opinię w apartamentach dla par, także ja uważam i to jest moja rekomendacja, że jest to najlepszy motocykl dla par.
Ostatnie odcinki
-
Wrzuć na luz odc. 272
18.06.2026 11:47
-
Wrzuć na luz odc.271
11.06.2026 14:11
-
Wrzuć na luz odc. 270
04.06.2026 11:17
-
"Wrzuć na luz" odc. 269
28.05.2026 15:05
-
Wrzuć na luz odc 268.
21.05.2026 14:23
-
Wrzuć na luz odc. 267
14.05.2026 18:35
-
Wrzuć na luz odc. 266
07.05.2026 12:06
-
Wrzuć na luz odc.265
30.04.2026 12:21
-
Wrzuć na luz odc. 264
23.04.2026 11:47
-
"Wrzuć na luz" odc. 263
16.04.2026 15:57