Mentionsy
LEXY NAGRAŁA OBLEŚNEGO ZBOCZEŃCA
➡️ Wykorzystaj możliwości XTB, klikając w link i wpisując w trakcie rejestracji kod “ZGRZYT”: https://link-pso.xtb.com/pso/jXTLf Inwestowanie jest ryzykowne. Inwestuj odpowiedzialnie. [reklama]
🕒Rozpiska czasowa: ()Nowa miłość Gimpera ()Revo w końcu kupi dom? ()Lexy natknęła się na podejrzaną sytuację ()Wzorce kobiecości i męskości w pokoleniu Z i Y ()Zagadka Zgrzytowa ()Odbiór naszych poglądów politycznych ()Szef Zandberg wyjaśnia rząd ()Stanowski żartuje z przemocy wobec kobiet? ()Skolim śpiewa erotyczne piosenki przy dzieciach
🔴GIMPER:https://www.youtube.com/@Gimperhttps://www.instagram.com/gimperowski/https://twitter.com/t_dzialowy🔴REVO:https://www.youtube.com/@REVOtojahttps://www.instagram.com/revo_toja/https://twitter.com/REVOtoja📧 e-mail: [email protected]
Szukaj w treści odcinka
Ja wiem już o czym myślisz.
No, wyjeżdżam, bo moja kariera się skończyła.
Duże pakowne auto muszę kupić, żeby manatki zabrać.
Trochę ich masz, przez tyle lat się uzbierało.
No zakochałem się.
Ale tym razem świadomie.
Bardziej świadomie.
Mnie to ciekawi, że z wątku, kiedy samochód takiej twojej świadomości był totalnie zbędny, dotarłeś do etapu, w którym poświęcasz temu wyjątkowo dużo uwagi.
I zaczynasz kombinować i się...
wchodzisz w ten świat i podejmujesz, starasz się jakieś racjonalne decyzje świadome, jako konsument.
I ciekawi mnie też, na ile to jest właśnie przez to, że wszedłeś na ten etap, że chcę mieć samochód, a na ile też się to nakręciło przez Karolinę.
Oczywiście, że Karolina.
Jak słucham o samochodach codziennie, jedziemy samochodem i jesteśmy w środku gadki.
I przejeżdża jakiś, nie wiem, czekaj, Honda Prelude.
Jedzie Honda Prelude, rocznik 90-ty któryś.
Ja mówię o czymś bardzo ważnym i nagle widzę tylko... Ja mówię, co się dzieje?
To nie wiesz, jaki to miało silnik?
No i przepraszam, mów.
Japończyk jakiś jedzie, starszy niż 20 lat, to ja przestaję być obiektem zainteresowania stary, nie?
Więc mówię, dobra, język wroga trzeba znać.
Tak się przekonałem, ale nie, no...
Ogólnie no to, no bo ja cały czas mam dwa, nie?
Wiadomo, że Etron jest dużo potężniejszy, ale jest elektryczny, no i po mieście i bliskie trasy okej, długie trasy lipa.
No więc ja tak myślałem, żeby swapa zrobić i Julię sobie jakoś tam może dokoksić, no bo ona już kurde 7 lat będzie miała zaraz, to już trochę ten, trochę latek ma, więc trochę ją tam trzeba będzie coś przy niej porobić.
No a Ethrona myślałem, żeby komuś obchnąć i może takie bardziej na trasy auto sobie zrobić, Julię właśnie doprzyspieszyć.
Ostatnie odcinki
-
BAGI MA BARDZIEJ PRZ***BANE NIŻ MYŚLICIE (ŻURNA...
22.06.2026 16:00
-
zaRADNY LEKARZ MILIONER (KIDRAMAN, BAGI, KASIX)
18.06.2026 16:00
-
STANOWSKI WYTYKA WSZYSTKIM HIPOKRYZJĘ ft. Kasix...
15.06.2026 16:00
-
STANOWSKI CHCE ZNISZCZYĆ URZĘDNICZKĘ
11.06.2026 16:00
-
SZALONY ROZJECHAŁ DODĘ (DAWID PODSIADŁO, QUEBO)
08.06.2026 16:00
-
DODA WYJAŚNIA SKOLIMA (REZI, RALPH KAMINSKI)
04.06.2026 16:00
-
FRIZ NISZCZY RYNEK KEBABÓW W KRAKOWIE ft. TOMB ...
01.06.2026 16:00
-
MAKÓWKA BOI SIĘ PRZEMKA PRO (ŁATWOGANG, JESSICA...
28.05.2026 16:00
-
ŁATWOGANG NĘKANY PRZEZ WIDZÓW (AJEMGE1, MICHAŁ ...
25.05.2026 16:00
-
GORTAT POWINIEN CZĘŚCIEJ MILCZEĆ. (BONKOL, MATA...
21.05.2026 16:00