Mentionsy

Elektryfikacja - podcast Jakuba Wiecha
Elektryfikacja - podcast Jakuba Wiecha
10.06.2026 16:00

Dlaczego PRĄD w Polsce jest DROGI? Można ŁATWO obniżyć rachunki

Czemu ceny prądu w Polsce są tak wysokie? Jaki wpływ na cenę prądu ma ETS? Czy energia elektryczna może być tańsza? O tym w najnowszym odcinku podcastu Elektryfikacja

Rozdziały (1)

1. Reklama Kancelaria Structure

pan Maciek, Kancelaria Structure

Sponsorzy odcinka (1)

Kancelaria Structure post-roll

"pan Maciek, Kancelaria Structure"

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 5 wyników dla "Atomu"

Od źródeł odnawialnych oraz atomu, natomiast jest tańszy od węgla, no a na końcu właśnie wchodził węgiel.

I to zrobimy idąc dalej w kierunku budowy naszych własnych mocy wytwórczych, czyli OZE i Atomu, wspartych magazynami energii.

Mamy bardzo dużo atomu, względnie niedużo ozę, no i wysokie ceny energii.

Proszę Państwa, Rumunii, prawie połowa energii elektrycznej z OZE w ubiegłym roku, mają trochę atomu, ale nie tak dużo jak Czesi, no i co?

Polska w ogóle nie ma atomu, ma niewiele ozy, no i też ma drogo.