Mentionsy

Kawa. Bo czemu nie?
Kawa. Bo czemu nie?
30.11.2025 07:30

#047 – Kawowy Adwent z HAYB

Odcinek, w którym poznacie historię największego i najstaranniej przygotowanego kawowego kalendarza na tegoroczny Adwent. Zabieram Was za kulisy "gwiazdki z nieba" od palarni HAYB.

Linki:
- Strona domowa
- Instagram | X/Twitter
- Mój drugi podcast „Bo czemu nie?”
- Kawowy kalendarz adwentowy 2025
- #032 – Zaplecze: Ludzie HoReCi (02)
- #046 – Kawiarniana Finlandia

Partnerzy:
- Palarnia kawy HAYB (w odcinku kod -10% na kawy i herbaty!)

Prowadzący: Krzysztof Kołacz

Mam prośbę: Oceń ten podcast w Apple Podcasts oraz na Spotify. Zostaw tyle gwiazdek, ile uznasz. Twoja opinia ma znaczenie!

Zainteresowany współpracą? Pogadajmy! [email protected]

Słuchaj, gdzie chcesz: Apple Podcasts | Spotify i przez RSS.

Rozdziały:

() INTRO
() Wstępniak
() Jak powstał adwentowy kalendarz HAYB?
() Masz go? Zostaw feedback!

Rozdziały (6)

1. Reklama Hype Speciality Coffee 10% zniżki na kawę i herbaty

Ten odcinek zawiera płatną promocję, a jego partnerem, tak jak całego podcastu, niezmiennie jest Hype Speciality Coffee, gdzie z Kodu bo czemu nie, również niezmiennie 10% zniżki na kawę i herbaty ...

2. INTRO
3. Wstępniak
4. Jak powstał adwentowy kalendarz HAYB?
5. Reklama Kaferdam

Mogą tutaj zdradzić, gdzie takie kawy, gdzie takich kaw będzie można sobie spróbować. [1196s] Możemy powiedzieć, że jest to naszych trzech partnerów, jest to Kaferdam z Poznania, jest to Wesoła z K...

6. Masz go? Zostaw feedback!

Sponsorzy odcinka (2)

Hype Speciality Coffee pre-roll Kod promocyjny: 10% zniżki na kawę i herbaty

"Ten odcinek zawiera płatną promocję, a jego partnerem, tak jak całego podcastu, niezmiennie jest Hype Speciality Coffee, gdzie z Kodu bo czemu nie, również niezmiennie 10% zniżki na kawę i herbaty ..."

Kaferdam post-roll

"Mogą tutaj zdradzić, gdzie takie kawy, gdzie takich kaw będzie można sobie spróbować. [1196s] Możemy powiedzieć, że jest to naszych trzech partnerów, jest to Kaferdam z Poznania, jest to Wesoła z K..."

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 1 wynik dla "Kolumbia"

Znaczy wiecie co powiem wam, że a propos tej Kolumbii, bo mnie strigerowałeś Dawid, to jak ostatnio byłem w Helsinkach, robiłem sobie taki tur po tamtejszych finlandzkich palarniach, ale też kawiarniach speciality, to trafiałem na takie około świąteczne próby, czy to oczywiście wiadomo blendy, czy kawki pod święta robione, no i coś w tym jest, że w większości przypadków jest to albo Etiopia, albo Kolumbia, nie?