Mentionsy
Marek Sierocki: Opole od kulis
O tegorocznym Festiwalu w Opolu, jego kulisach, najciekawszych wydarzeniach oraz o tym, jak dziś rodzą się muzyczne gwiazdy, opowiada Marek Sierocki - dziennikarz muzyczny, prezenter telewizyjny i jeden z najlepszych znawców polskiej sceny muzycznej.
Rozdziały (7)
Magdalena Szefernaker przedstawia Marek Sierockiego, dziennikarza muzycznego i hosta poczt Marka Sierockiego, oraz rozmawiają o jego karierze muzycznej.
Marek Sierocki opowiada o swoim zainteresowaniu muzyką w dzieciństwie, jego karierze jako DJ i kolekcjonera płyt.
Marek Sierocki opowiada o swojej żonie i jej pasji do muzyki, a także o swoim zainteresowaniu piłką nożną.
Marek Sierocki opowiada o swoich doświadczeniach z Robertem Lewandowskim i jego wpływ na obraz Polski w Hiszpanii.
Marek Sierocki opowiada o swojej roli w organizacji Opolskiego Festiwalu Muzyki i jego znaczeniu w historii Polski.
Marek Sierocki opowiada o historii festiwalu w Opolu, jego znaczeniu i rozwijających się formach, w tym o hip-hopie i nowych koncertach jubileuszowych.
Marek Sierocki opowiada o przygotowaniach do tegorocznego festiwalu, w tym o konkursach debiutów i premiery, oraz o roli krytyki i publiczności.
Szukaj w treści odcinka
A dziś ze mną w studio Marek Sierocki, jeden z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy muzycznych w Polsce, no i też bardzo dobrze znany państwu, słuchaczom Radia Plus.
Marek Sierocki jest naszym gościem.
Magdalena Szefernaker, ze mną w studiu Marek Sierocki, no doskonale znany Państwu z anteny Radia Plus, ale no nie tylko czasy teleekspresu, to chyba... To już za mną.
Wydaje mi się i chyba nie wydaje mi się, że masa ludzi, bardzo dużo osób, z kim nie rozmawiam i kiedy pada imię, nazwisko Marek Sierocki, teleekspres jest bardzo mocno, bardzo mocno z tobą związany.
No na pewno trzeba, bo tak jak mówisz o tej polskiej muzyce, tak bym powiedziała, Marek Sierocki, ambasador polskiej muzyki w Teleekspresie, ale to jest niezwykle ważne.
Marek Sierocki, Opole od kulis.
Marek Sierocki, Opole od kulis.
A jaka piosenka z nami zostanie na dłużej po tegorocznym festiwalu w Opolu, to będę zaraz dopytywać naszego gościa Marek Sierocki.
Magdalena Szefernaker, a ze mną w studio Marek Sierocki.
Marek Sierocki jest też dyrektorem artystycznym tego wydarzenia, zresztą po raz kolejny.
Marek Sierocki, Opole od kulis.
Marek Sierocki był moim i Państwa gościem.
Ostatnie odcinki
-
Wincenty Pipka: Co jest najważniejsze w ojcostw...
21.06.2026 21:36
-
Katarzyna Rzadkowska: kobiety w Wojsku Polskim
15.06.2026 08:22
-
Karolina Olejak: Jak budować porozumienie ponad...
07.06.2026 21:34
-
Marek Sierocki: Opole od kulis
01.06.2026 06:40
-
Małgorzata Ostrowska-Królikowska: macierzyństwo...
24.05.2026 20:24
-
Jan Kasprzyk: Monte Cassino - polskie zwycięstw...
17.05.2026 13:00
-
Klaudia Zwolińska: Droga na olimpijskie podium
10.05.2026 11:04
-
Prof. Andrzej Nowak: Czy potrzebujemy dziś nowe...
03.05.2026 15:42
-
Paweł Kunz: Polska na majówkę i nie tylko
27.04.2026 08:04
-
Albert Stankowski: 83. rocznica Powstania w Get...
20.04.2026 08:46