Mentionsy
dżentelmeni przy stole
20.12.2021 09:00
Nocna zmiana 2.: Shikoku 1889
Witamy serdecznie w kolejnej części Nocnej zmiany, tym razem chciałbym podpytać Pitona o co chodzi z Shikoku 1889. Czy jest dobra na początek, czy lepsze od 18Chesapeak, czy to prawda, że gra jest zepsuta? Zapraszamy
W co gramy, co kupujemy, a co nie?
Twierdza
Pax pamir
Kroniki Zamku Avel
Oriflame
Mamy szpiega
Odmęty grozy
1889 Sikoku.
Szukaj w treści odcinka
Wpisz frazę, aby wyszukać treść w transkrypcji tego odcinka
Ostatnie odcinki
-
Ciekawy sezon za nami. Podsumowanie 25/26
24.06.2026 11:00
-
Przehajpowaliśmy! Topka Hyperiona
11.06.2026 07:00
-
Cholernie dobry rok!
03.06.2026 07:00
-
Gry wojenne lepsze niż myślisz
27.05.2026 07:00
-
Bombowe, rodzinne euro!
13.05.2026 07:01
-
Bailiff of Boscoop and otter games! Interview w...
08.05.2026 07:00
-
John Company po 25 partiach. Oczekiwania, a rze...
06.05.2026 09:03
-
Maria. O jeden TREFL za daleko!
01.05.2026 07:00
-
Gry dwuosobowe bardziej uczciwe?
29.04.2026 07:00
-
Masz gry... czy one Ciebie?
01.04.2026 13:19