Mentionsy
To był rok: Podsumowanie 2021 cz. I Wiosna
To był rok! Ani dobry, ani zły. Dziwny. Zebraliśmy więc nasze przemyślenia i okazało się że było w nim sporo zmian zarówno w naszych gustach jak i podejściu do samego hobby. Posłuchajcie jak minął nam kolejny rok pandemii przy stole. Mamy nadzieję, że włączycie się do naszych rozmów i dopiszecie swoje wrażenia. Oprócz samych tytułów "naj" ubraliśmy nasze rozmyślania w kilka zagadnień natury filozoficznej:
Styczeń Czy macie w tym roku gry, które możecie powiedzieć TAK zmieniły mój gust?
Luty Czy jest jakiś tytuł, który nie daje Wam spokoju? Odbijacie się od niego i wracacie?
Marzec Jak to jest u Was ze wspieraczkami? Wspieracie? Omijacie? Czym się kierujecie?
Kwiecień Jakie znacie najzabawniejsze, najbardziej wkurzające wymówki graczy od grania?
Zapraszamy później do części II, gorącej jak Lato i III ostatniej jesienno-zimowej gawędy podsumowującej nazwanej Bigosem.
Szukaj w treści odcinka
Ostatnie odcinki
-
Ciekawy sezon za nami. Podsumowanie 25/26
24.06.2026 11:00
-
Przehajpowaliśmy! Topka Hyperiona
11.06.2026 07:00
-
Cholernie dobry rok!
03.06.2026 07:00
-
Gry wojenne lepsze niż myślisz
27.05.2026 07:00
-
Bombowe, rodzinne euro!
13.05.2026 07:01
-
Bailiff of Boscoop and otter games! Interview w...
08.05.2026 07:00
-
John Company po 25 partiach. Oczekiwania, a rze...
06.05.2026 09:03
-
Maria. O jeden TREFL za daleko!
01.05.2026 07:00
-
Gry dwuosobowe bardziej uczciwe?
29.04.2026 07:00
-
Masz gry... czy one Ciebie?
01.04.2026 13:19