Mentionsy

Sektor Szyderców | Mrówczyński i Więcławek
Sektor Szyderców | Mrówczyński i Więcławek
10.06.2026 07:30

Sektor Szyderców S2 #6: Po Grand Prix Monako - Mrówczyński i Więcławek

() Sektor Szyderców S2 #6: Po Grand Prix Monako - Mrówczyński i Więcławek
() Przegląd Chłamu
() F3 i "f2"
() F1
() Klasyfikacja Kasztanów

Forma szyderców pikuje tak samo jak forma Georga Russella w starciu z Włoskim gimnazjalistą. Tym razem prawie 2,5 GODZINY p...rzemyśleń na temat najpiękniejszego wyścigu w kalendarzu. Przegląd Chłamu zaczyna się od 20 minuty jakby coś. Z każdym kolejnym odcinkiem zbliżamy się nieuchronnie do pozwu o zniesławienie.

W tym odcinku dowiecie się:






Jak być w ciąży z Lewisem Hamiltonem bez wychodzenia z domuW jaki sposób nie skręcać silnika w Moto3Po co Rafa Camara pojechał do katedryDlaczego trzeba przeprosić Lando NorrisaDlaczego Leclerc nie zasługuje na nic

Rozdziały (12)

1. Zakończenie ironii

Pod(IServiceusz)kij podkreśla, że podcast jest teraz poważniejszym medium i nie ma już żartów.

2. Oglądalności meczów

Mrówczyński i Więcławek omawiają oglądalności meczów nocnych i ich wpływ na podcast.

3. AI i Twórczość

Rozmowa o możliwości tworzenia utworów AI i ich potencjałach.

4. Komentarze i Odpowiedzi

Mrówczyński i Więcławek odpowiadają na komentarze i pytania z audycji.

5. Turniej Mistrzostw Świata

Mrówczyński i Więcławek dyskutują o planach na Mundial i potencjalnych specjalnych odcinkach.

6. Komentarze Audycji

Mrówczyński i Więcławek czytają i komentują komentarze z audycji.

7. Historia Polski

Rozmowa o historii Polski, w tym Czesi i Litwini, i ich relacjach z Polską.

8. Komentarze Audycji

Audycjenci kontynuują rozmowę na temat F1 Academy, F1 Academy i innych serii towarzyszących Formule 1, podkreślając potrzebę bardziej realistycznej drabinki dla dziewczyn w motorsporcie.

9. Afera dopingowa w Moto3

Podczas Grand Prix Monako w Moto3 nastąpiła afera dopingowa związana z silnikami motocykli. Zespół usunął plomby z silników i został zdyskwalifikowany z sześciu wyścigów sezonu 2026.

10. F3 - Wyniki i Kwestie Techniczne

W F3, Gerard Sie wygrał sprint i główny wyścig, Maciej Gładysz zdobył punkty w sprincie. Podczas wyścigu nastąpił nawrót, który spowodował kraksę.

11. Kwestie techniczne i kary w Monako

Rozmowa skupia się na karze Gekona za zahamowanie do zakrętu i kwestiach technicznych w Monako, w tym na temat safety car i kary za zahamowanie do zakrętu wcześniej.

12. Reklama Gekon

Patronem tego odcinka był Gekon. Był Gekon. Co ty robisz, człowieku? Powoli zaczyna być patronem tego sezonu.

Sponsorzy odcinka (1)

Gekon post-roll

"Patronem tego odcinka był Gekon. Był Gekon. Co ty robisz, człowieku? Powoli zaczyna być patronem tego sezonu."

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 21 wyników dla "AI"

Stworzyć za pomocą AI, że tak się wyrażę.

Jeszcze jakieś tam widziałem ostatnio inne muzyczne projekty AI.

Przypominam sobie w trakcie Igrzysk tegorocznych Mediolan Cortina, jak dostaliśmy maila, że dzięki naszej pracy pobiliśmy wyniki oglądalności sprzed czterech lat.

Wiesz, no to jest marka premium i z drugiej strony patrzę, pierwsze co wpisałem Gucci Racing teraz w wyszukiwarkę, to widzę artykuł na Vogue Polska, więc gdzieś to jest takie wrzucenie, czy takie wejście w mainstream jeszcze większe.

I ma okna, a telewizja polska, września, ja tak się przyzwyczaiłem, nauczyłem się na stażu, że TVP Sport to jest siedzenie w bunkrze, a nie z fajnym widokiem i tak dalej.

Połączcie to z narzędziami AI i stworzycie potwora.

Nie pamiętam, czy ona usuwała Kelly, czy ona jakby się wklejała, że po prostu jest na zaproszenie... Ona się wklejała, ona jakby prosiła AI, żeby zamieniła Kelly na Now.

Znaczy, już pomijam fakt, z daleka to ten AI, szczególnie jak się... To wygląda *** realistycznie.

Ale to idzie w tak jakby, w taką stronę, że nawet chyba sam jakby zainteresowany nie do końca już wie, że to jest zabawa.

I możesz wiesz, i możesz stawiać zdjęcia z AI, a możesz potem być jak na przykład Karolina Woźniacka, która właśnie teraz mi wyskoczyła, że była oczywiście w Monako.

No w sensie wiesz, no to idzie w tą stronę, też wyobrażasz sobie na poziomie takim nawet szkolnym, w sensie wyrażasz sobie jakby potencjał zgłębienia kogoś, kogo nie lubisz w klasie, generując jakieś kompromitujące zdjęcia w AI jego własnym, nie wiem, wklejając.

Ale Liberty Media oczywiście weźmie się za takich i da nam Grand Prix Australii na ulicznym torze w Adelaidzie.

Że jak otworzysz plombę i zainstalujesz tam coś nielegalnego, to ktoś się k***a zorientuje.

Jeszcze kończąc, bo tam organizatorzy, Liberty Media tudzież MotoGP Sports Entertainment Group, nowy twór.

Kim jest kur... Pedro Clairaut.

Tym bardziej po takiej napince, jaką robił przez te dwa tygodnie, bo on coś tam mazgaił, że teraz to jest mistrzostwo dla kimiego do przegrania.

Okazało się, że jest coś bardziej prozaicznego.

Aczkolwiek oczywiście już po tym wszystkim co się stało, jeszcze Hulkenberg zamordował Sainza i potem jeszcze go poprawił Colapinto, co też jakby Sainz dwa razy nie widział co się w ogóle stało w jego życiu.

Hulkenberg zabił Sainz'a, a Colapinto go tylko usunął z drogi.

Potem Berman, Colapinto, Lindblad, Sainz, Albon, Ocon, Bortoletto i Alonso jest przed Niko Hülkenbergem, bo Hülkenberg przez zabójstwo Sainza też stracił te punkty, bo on w tej dziesiątce był na mecie.

Tak, tak, no bo to jest tylko Saint Devote i za tunelem.