Mentionsy
Sektor Szyderców S2 #6: Po Grand Prix Monako - Mrówczyński i Więcławek
() Sektor Szyderców S2 #6: Po Grand Prix Monako - Mrówczyński i Więcławek
() Przegląd Chłamu
() F3 i "f2"
() F1
() Klasyfikacja Kasztanów
Forma szyderców pikuje tak samo jak forma Georga Russella w starciu z Włoskim gimnazjalistą. Tym razem prawie 2,5 GODZINY p...rzemyśleń na temat najpiękniejszego wyścigu w kalendarzu. Przegląd Chłamu zaczyna się od 20 minuty jakby coś. Z każdym kolejnym odcinkiem zbliżamy się nieuchronnie do pozwu o zniesławienie.
W tym odcinku dowiecie się:
Jak być w ciąży z Lewisem Hamiltonem bez wychodzenia z domuW jaki sposób nie skręcać silnika w Moto3Po co Rafa Camara pojechał do katedryDlaczego trzeba przeprosić Lando NorrisaDlaczego Leclerc nie zasługuje na nic
Rozdziały (12)
Pod(IServiceusz)kij podkreśla, że podcast jest teraz poważniejszym medium i nie ma już żartów.
Mrówczyński i Więcławek omawiają oglądalności meczów nocnych i ich wpływ na podcast.
Rozmowa o możliwości tworzenia utworów AI i ich potencjałach.
Mrówczyński i Więcławek odpowiadają na komentarze i pytania z audycji.
Mrówczyński i Więcławek dyskutują o planach na Mundial i potencjalnych specjalnych odcinkach.
Mrówczyński i Więcławek czytają i komentują komentarze z audycji.
Rozmowa o historii Polski, w tym Czesi i Litwini, i ich relacjach z Polską.
Audycjenci kontynuują rozmowę na temat F1 Academy, F1 Academy i innych serii towarzyszących Formule 1, podkreślając potrzebę bardziej realistycznej drabinki dla dziewczyn w motorsporcie.
Podczas Grand Prix Monako w Moto3 nastąpiła afera dopingowa związana z silnikami motocykli. Zespół usunął plomby z silników i został zdyskwalifikowany z sześciu wyścigów sezonu 2026.
W F3, Gerard Sie wygrał sprint i główny wyścig, Maciej Gładysz zdobył punkty w sprincie. Podczas wyścigu nastąpił nawrót, który spowodował kraksę.
Rozmowa skupia się na karze Gekona za zahamowanie do zakrętu i kwestiach technicznych w Monako, w tym na temat safety car i kary za zahamowanie do zakrętu wcześniej.
Patronem tego odcinka był Gekon. Był Gekon. Co ty robisz, człowieku? Powoli zaczyna być patronem tego sezonu.
Sponsorzy odcinka (1)
"Patronem tego odcinka był Gekon. Był Gekon. Co ty robisz, człowieku? Powoli zaczyna być patronem tego sezonu."
Szukaj w treści odcinka
No i przechodzimy do Q3, w którym nastąpiło generacyjne obstanie Leclerca nr 1.
To jest porażka i to nie jest nawet taka... Bo wiesz, to jest trochę inna sytuacja niż to co robił, niż to co miał Verstappen i Leclerc w 22.
I ta przewaga jaką on tam miał, Leclerc, ile on tam miał?
Nieee, Leclerc miał 40... 46?
To była różnica po trzech rundach i to była różnica zniwelowana bardzo szybko, bo Leclerc był Leclerkiem i to też do niego przejdziemy.
Bo Leclerc był Leclerkiem i rozje***ł się na Imoli i stracił szansę na podium.
Tak, a zaraz potem Leclerca.
I tutaj robimy jeszcze, zanim przejdziemy do Russella znowu, to shoutout dla... to jest... Charles Leclerc upada po raz drugi już dzisiaj.
Gdyby Charles Leclerc nie był miękkim frajerem, to by na własne życzenie został na torze i dzięki temu byłby przed Hamiltonem na restartzie.
Charles Leclerc jest miękką fają, jest PR-owym kierowcą, który przedłużył kontrakt na chuj wie ile lat i będzie najdłużej jeżdżącym kierowcą w Ferrari, ale czy najlepszym?
Traktują go popychadło, bo on na to pozwala, nie w drugą stronę, bo gdyby Charles Leclerc, on jest jakby, on trzyma Ferrari, on jest taką marką i ich jedyną szansą, bo Hamilton to jest tylko jakiś łabędzi śpiew, to już jest finał kariery.
Leclerc to jest ich jedyna szansa na kierowcę, który może wygrać tytuł.
Jeżeli Charles Leclerc tupnąłby nogą, powiedział nie, teraz robimy po mojemu, to oni by musieli zrobić pojedynkę.
Ja wczoraj tak myślałem na ten temat, bo oczywiście to, co zrobił Leclerc, jeszcze przejdziemy do drugiej strony tego medalu, czyli zarzutów pewnego rodzaju, ale
I też jeszcze jedno takie spostrzeżenie chyba to Montoya wczoraj coś takiego rzucił, że Leclerc jest widowiskowy, bo bardzo często jeździ na 100%.
No można... Yyy... Inaczej, czy to jest moment, żeby jeszcze obsmarować dupsko Leclercowi i potem przechodzimy do tego restartu?
Są bardzo zdziwieni tym, co mówi Charles Leclerc, co mówił po wyścigu w Monako i tam odwołują się, że współpraca Brembo i Ferrari to już ponad 50 lat, bla, bla, bla, bla, bla.
Nie wiemy, jakie problemy miał Charles Leclerc i uważamy, że za wcześnie jest na to, żeby wyciągać wnioski.
Czy Leclerc powinien zamontować tarczę tego drugiego producenta?
Tylko spowodował je błąd Sharla Leclerca, który najechał za szeroko na ostatni zakręt, najechał na dziurę czy na rozchodzący się asfalt i wyjechał w ścianę.
Leclerc tam był trzeci, no ale... Zaczynam.
Leclerc 4.75, Piastri, Norris to jest piąte, szóste, siódmy Verstappen, ósmy Hadżar.
Ostatnie odcinki
-
Sektor Szyderców S2 #7: Po Grand Prix Barcelony...
17.06.2026 07:30
-
Sektor Szyderców S2 #6: Po Grand Prix Monako - ...
10.06.2026 07:30
-
Sektor Szyderców S2 #5: Po Grand Prix Kanady - ...
28.05.2026 07:55
-
Sektor Szyderców S2 #4: Po Grand Prix Miami - M...
07.05.2026 07:30
-
Sektor Szyderców S2 #3: Po Grand Prix Japonii -...
01.04.2026 07:30
-
Sektor Szyderców S2 #2: Po Grand Prix Chin - Mr...
18.03.2026 08:30
-
Sektor Szyderców S2 #1: Po Grand Prix Australii...
11.03.2026 09:00
-
Sektor Szyderców WYDANIE SPECJALNE: Zaginiony P...
30.01.2026 17:59
-
Sektor Szyderców #23: Po Grand Prix Abu Dhabi -...
12.12.2025 09:25
-
Sektor Szyderców #22: Po Grand Prix Kataru - Mr...
03.12.2025 08:30