Mentionsy
Sektor Szyderców S2 #6: Po Grand Prix Monako - Mrówczyński i Więcławek
() Sektor Szyderców S2 #6: Po Grand Prix Monako - Mrówczyński i Więcławek
() Przegląd Chłamu
() F3 i "f2"
() F1
() Klasyfikacja Kasztanów
Forma szyderców pikuje tak samo jak forma Georga Russella w starciu z Włoskim gimnazjalistą. Tym razem prawie 2,5 GODZINY p...rzemyśleń na temat najpiękniejszego wyścigu w kalendarzu. Przegląd Chłamu zaczyna się od 20 minuty jakby coś. Z każdym kolejnym odcinkiem zbliżamy się nieuchronnie do pozwu o zniesławienie.
W tym odcinku dowiecie się:
Jak być w ciąży z Lewisem Hamiltonem bez wychodzenia z domuW jaki sposób nie skręcać silnika w Moto3Po co Rafa Camara pojechał do katedryDlaczego trzeba przeprosić Lando NorrisaDlaczego Leclerc nie zasługuje na nic
Rozdziały (12)
Pod(IServiceusz)kij podkreśla, że podcast jest teraz poważniejszym medium i nie ma już żartów.
Mrówczyński i Więcławek omawiają oglądalności meczów nocnych i ich wpływ na podcast.
Rozmowa o możliwości tworzenia utworów AI i ich potencjałach.
Mrówczyński i Więcławek odpowiadają na komentarze i pytania z audycji.
Mrówczyński i Więcławek dyskutują o planach na Mundial i potencjalnych specjalnych odcinkach.
Mrówczyński i Więcławek czytają i komentują komentarze z audycji.
Rozmowa o historii Polski, w tym Czesi i Litwini, i ich relacjach z Polską.
Audycjenci kontynuują rozmowę na temat F1 Academy, F1 Academy i innych serii towarzyszących Formule 1, podkreślając potrzebę bardziej realistycznej drabinki dla dziewczyn w motorsporcie.
Podczas Grand Prix Monako w Moto3 nastąpiła afera dopingowa związana z silnikami motocykli. Zespół usunął plomby z silników i został zdyskwalifikowany z sześciu wyścigów sezonu 2026.
W F3, Gerard Sie wygrał sprint i główny wyścig, Maciej Gładysz zdobył punkty w sprincie. Podczas wyścigu nastąpił nawrót, który spowodował kraksę.
Rozmowa skupia się na karze Gekona za zahamowanie do zakrętu i kwestiach technicznych w Monako, w tym na temat safety car i kary za zahamowanie do zakrętu wcześniej.
Patronem tego odcinka był Gekon. Był Gekon. Co ty robisz, człowieku? Powoli zaczyna być patronem tego sezonu.
Sponsorzy odcinka (1)
"Patronem tego odcinka był Gekon. Był Gekon. Co ty robisz, człowieku? Powoli zaczyna być patronem tego sezonu."
Szukaj w treści odcinka
Jesteś mistrzem Formuły 3, kierowcą Akademii Ferrari.
Ja rozumiem, że wiesz, faneczki Ferrari będą stały murem za Camarą, że no, Formuła 2 jest po to, żeby popełniać błędy.
Przegrywasz z dwoma RedBullami, no i z dwoma Ferrari, z którymi liczyłeś, że przegrasz, bo to Ferrari od początku było skazywane na wygranie w Monako.
Mercedes Ferrari to zrobiło w przypadku Hamiltona, którego ściągnęli na postój.
Znaczy też w Ferrari, to Ferrari to tym bardziej nie działa.
Ale nie w takim zespole jak Ferrari.
Charles Leclerc jest miękką fają, jest PR-owym kierowcą, który przedłużył kontrakt na chuj wie ile lat i będzie najdłużej jeżdżącym kierowcą w Ferrari, ale czy najlepszym?
On idzie w ciemno za Ferrari, tylko że to jest błąd, bo tak nie robił Schumacher, tak do pewnego stopnia nie robił Sebastian Vettel.
Traktują go popychadło, bo on na to pozwala, nie w drugą stronę, bo gdyby Charles Leclerc, on jest jakby, on trzyma Ferrari, on jest taką marką i ich jedyną szansą, bo Hamilton to jest tylko jakiś łabędzi śpiew, to już jest finał kariery.
Berman na razie szału nie ma, reszta juniorów Ferrari żal *** ściska.
Natomiast jeśli jesteś Ferrari, jeśli jesteś Lewisem Hamiltonem, jeśli jesteś Sharlem Leclerkiem, najważniejsze w tej chwili jest dojeżdżać do mety i wykorzystywać swoje szanse.
Nie wykorzystujesz, nie masz jak liczyć w walce o tytuł, a to jest jedyna szansa, żeby jakkolwiek Ferrari w tej walce o tytuł było do końca sezonu.
Są bardzo zdziwieni tym, co mówi Charles Leclerc, co mówił po wyścigu w Monako i tam odwołują się, że współpraca Brembo i Ferrari to już ponad 50 lat, bla, bla, bla, bla, bla.
Ferrari i generalnie wszyscy z tego co wiem w Formule 1 korzystają z zacisków firmy Brembo.
Ferrari zawsze korzystało z tarcz Brembo, ale Lewis Hamilton podobno po Grand Prix Japonii przeforsował zmianę na tarcze firmy Carbon Industries.
Haas go nie wpuści, bo Haas ma jeden fotel zarezerwowany dla Ferrari.
No bo silnik Ferrari, nie?
A w konstruktorce nawet nie będziemy mówili, bo Mercedes 244, 165 Ferrari, McLaren 118, to jest trójka, 72 Red Bull, 41 Alpine, Racing Bull z 39 punktów po tym wybitnym wyniku, Haas na miejscu 7.21, Williams 11, no i tam gdzieś w odmętach stawki Audi 2, Aston 1, Cadillac 0.
Na prowadzeniu Gekon 12 punktów, drugie miejsce McLaren 8 punktów, trzecie miejsce Ferrari 6, czwarte Czarek ma punktów 5, ex aequo ze Stenbą, na miejscu szóste... a i jeszcze FOM ma 5 punktów, na miejscu siódmym Piastrii punkty 4, na miejscu ósmym Cadillac, Berman i Hadżar po 3 punkty, miejsce jedenaste to Rafa Camara 2 i 1, 20 punktów, to miejsce jedenaste, dwunaste *** Pérez punkt i 15 osiemnastych,
Ostatnie odcinki
-
Sektor Szyderców S2 #7: Po Grand Prix Barcelony...
17.06.2026 07:30
-
Sektor Szyderców S2 #6: Po Grand Prix Monako - ...
10.06.2026 07:30
-
Sektor Szyderców S2 #5: Po Grand Prix Kanady - ...
28.05.2026 07:55
-
Sektor Szyderców S2 #4: Po Grand Prix Miami - M...
07.05.2026 07:30
-
Sektor Szyderców S2 #3: Po Grand Prix Japonii -...
01.04.2026 07:30
-
Sektor Szyderców S2 #2: Po Grand Prix Chin - Mr...
18.03.2026 08:30
-
Sektor Szyderców S2 #1: Po Grand Prix Australii...
11.03.2026 09:00
-
Sektor Szyderców WYDANIE SPECJALNE: Zaginiony P...
30.01.2026 17:59
-
Sektor Szyderców #23: Po Grand Prix Abu Dhabi -...
12.12.2025 09:25
-
Sektor Szyderców #22: Po Grand Prix Kataru - Mr...
03.12.2025 08:30